• 24 maja 2024

Większość marketów inwestuje obecnie w aplikacje na telefon. Ludzie bowiem cenią sobie możliwość załatwienia różnych spraw właśnie za pomocą smartfona. Dużo częściej mają także do niego dostęp, niż chociażby do laptopa. Dlatego również Lewiatan jako postanowił stworzyć swoją własną aplikację, która pozwoli klientom na bardziej przejrzysty dostęp do pełnej oferty. Można wygodnie przeglądać aktualne promocje oraz rabaty korzystając wyłącznie ze swojego telefonu, wracając przykładowo ze szkoły czy też jadąc do niej autobusem.

Lewiatan z dostawą do domu

W dobie pandemii, która zaskoczyła cały świat, takie rozwiązania stały się na wagę złota. Dużo więcej osób bowiem zamiast korzystać z papierowych gazetek, przerzuciło się na te internetowe. Aplikacje zakupowe również stały się dużo popularniejsze, ponieważ umożliwiają one nie tylko zapoznanie się z asortymentem, ale również wykorzystanie różnych rabatów, zbieranie punktów lojalnościowych itp. Dzięki aplikacji Lewiatan, można także zamówić przez telefon zakupy prosto do domu.

Pandemia sprawiła, że znacznie chętniej zaczęliśmy korzystać właśnie z takich możliwości, zamiast z zakupów stacjonarnych. Również osoby starsze doceniły możliwość bazowania na takich rozwiązaniach, które okazały się znacznie bezpieczniejsze dla zdrowia. Poza tym wiele osób z różnych przyczyn nie jest w stanie samodzielnie dokonać zakupów spożywczych. Mogą bowiem mieć już zaawansowany wiek lub pewien stopień niepełnosprawności. Tymczasem internet w żaden sposób nie ogranicza i nawet osoby starsze mogą się nauczyć jak sprawnie się po nim poruszać.

Dostawa do domu polega na wybraniu odpowiadających nam produktów i zamówieniu ich za pośrednictwem aplikacji. Wszystko otrzymujemy konkretnego dnia i o wybranej przez nas godzinie. Zakupy są wnoszone nam pod same drzwi, dlatego wystarczy jedynie przetransportować je do lodówki i szafek. Z takich rozwiązań warto korzystać również wtedy, gdy mamy po prostu dużo pracy i jesteśmy zabiegani. Wówczas będziemy w stanie zaoszczędzić mnóstwo czasu na inne zajęcia, bardziej relaksujące niż zakupy spożywcze.

Jak zarejestrować i aktywować kartę Lewiatan

Kartę Lewiatan można otrzymać w każdym sklepie stacjonarnym. Wystarczy poprosić o nią obsługę, która wyda plastikową wersję karty. Jeśli w przyszłości będziemy chcieli z niej skorzystać, wówczas należy podać ją kasjerowi w trakcie kasowania zakupów. Wówczas zakupy zostaną "nabite na kartę".

Jak natomiast ją zarejestrować? Wystarczy wejść na stronę karta.lewiatan.pl/rejestracja/, jeśli posiadamy już plastikową wersję karty. Później natomiast wypełnić wszelkie istotne dane. Konieczne jest podanie swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Gdy wszystko zostanie już przez nas zatwierdzone, wówczas możemy aktywować naszą kartę i korzystać z niej w sklepie. Musimy jednak pamiętać aby podczas zakupów zawsze dawać ją do skasowania, dzięki czemu będziemy mogli czerpać z niej naprawdę realne korzyści.

zakupy przez telefon

Lewiatan gazetki promocyjne

Sklep Lewiatan podobnie jak większość innych sklepów spożywczych, wydaje swoje cykliczne gazetki promocyjne. Można w nich znaleźć najbardziej aktualne oferty jeśli chodzi o żywność. Są szczegółowe informacje na temat aktualnych promocji oraz rabatów dostępnych w sklepie. Ponadto możemy zobaczyć również co nowego pojawiło się a asortymencie. Sklepy Lewiatan nie są duże powierzchniowo i nie można nazwać ich dużych supermarketami. Są jednak wyposażone we wszystko to, co jest nam niezbędne w życiu codziennym. Z tego właśnie względu możemy zakupić w nich żywność, chemię domową, a nawet jakieś dekoracje do domu.

Tego typu gazetki są dostępne również w wersji papierowej i dostępne w sklepach. Jednak wersja elektroniczna jest przede wszystkim łatwiejsza do przeglądania i zawsze dostępna pod ręką. Poza tym jest to dużo bardziej ekologiczne podejście do tematu, zamiast zadrukowywania kolejnego papieru.

Top